tsuki no usagi

мнє тваї камбекі

Новина ще аж від 18 лютого, але у нас в спільноті не звучала ще.

Сам Біллі Вест заявив, що, завдяки тому, що продажі ДВД з фільмами йдуть добре, FOX уже розглядає перспективу запуску 6-го сезону.

http://www.inquisitr.com/18383/futurama-might-return-to-fox/

До речі, всі вже бачили "Into the Wild Green Yonder"? І як вам? Мені бо не дуже :/ Настільки не дуже, що навіть новина про можливе продовження серіалу якось не вельми потішила...

Rocket Ship

Поки чекаємо на Into the Wild Green Yonder - і щоб трішки оживити спільноту, можна згадати Гру Бендера, зокрема епізод коли команда літає на Space Demolition перегони. В процесі польоту туди й назад звучить пісня Rocket Ship у виконанні Kathy McCarty. 2007 року, коли вийшов відповідний альбом, було знято кліп на цю пісню, який сам по собі є ще тим загоном. Насолоджуйтесь :)
By Errorn8
  • bf_109e

"Гра Бендера"

Шановні футурамери!

Сьогодні півдня я убив на гуглення і заповнення всяких сраних анкет для того, щоби знайти оригінальну, не перекладену "Гру Бендера". ДВД-Ріпнуту. І після шести годин пошуків я її таки знайшов.

Я людина добра. І я в рот бомбив людей, які ховають таке народне добро, як ссилки на файли, за купою прихованих текстів, перевідних ссилок та рекламою порносайтів. Тому під катом знаходяться ссилки на файл.

Collapse )
Я знаю, качати щось із РапідШари без платного аккаунту - річ болюча, але нічого кращого я не знайшов. Тому качаємо і насолоджуємося оригінальним звуком без будь-яких сраних перекладів.

Щиро ваш,
Ервін Дітріх Раттенфенгер

If Futurama was Real

Доволі стара річ, але може не всі бачили.

Такий собі Ділан Марвін спробував уявити якби Футурама була справжньою.

Для того він засів на кілька тижнів, придбав ряд справжніх фоток та на їх основі зробив адаптований колаж.

Виглядає це діло так:
ifwr

Дізнатися більше щодо процесу створення та побачити малюнок у повний розмір можна у блозі Ділана.

Кросіво, що тут скажеш :)

Гра Бендера (2008)

"Гра Бендера"

Всі переглянули вже, сподіваюсь. Обговоримо?

Здивували аж зашкалююча місцями похабність та стьобна пародійність. Фрази виду "встромити свій старий в'ялий кристал у мій гарячий кристал" чи стьоб над гоміками та пацифістами -- трешняк.

Сподобалися спроби зав'язати колишні події між собою, як то знайомство із Зубастиком чи нові епізоди відносин Фарнсворта та Мами.

Аллюзії на "Вазелін кінець" теж доволі прикольні, Фрай-Горлум, неочікувана реклама ножиків, натяк на Халка та вічний стьоб над Зоряними війнами... цього разу у кількости накрутів та актуальних хохм (навіть про фінансову кризу є ггг) автори перевершили самих себе.

Загалом, перше враження (на першому перегляді не зупинюсь, це точно) -- дуже крутий епізод.

Трішки підкачав переклад -- мені підкинули посилання на версію з двд з російською доріжкою, переклад двоголосий поверх оригіналу, але доволі недолугий. Краще знайти оригінал та субтитри. Якщо натрапите на файл вигляду Futurama.igra.bendera.2008.P.DVDRip.KINODOME.avi -- не рекомендую одразу тягнути.

Як вам?